bij ons stel je een pc samen met actuele onderdelen en kwaliteit
Onze pc builders zijn altijd up-to-date
Ghostwire: Tokyo is uitgesteld tot begin 2022
datum: 13-07-2021Categorie: GamesBron: Tweakers
Ghostwire: Tokyo is uitgesteld tot begin 2022. Eerder was de releasedatum van de game oktober 2021. Ontwikkelaar Tango Gameworks zegt dat het meer tijd nodig heeft om zijn visie te realiseren. De game komt eerst naar de PlayStation 5 en pc.
Volgens Tango Gameworks wordt er hard gewerkt aan de game, maar de studio zegt ook aandacht te besteden aan de gezondheid van haar medewerkers. Hiermee lijkt de ontwikkelaar aan te geven dat hij overuren op de titel wil beperken.
In juni vorig jaar werden de eerste gameplay beelden van Ghostwire: Tokyo vertoond. Volgens de makers is het een actie-avonturenspel met 'spookachtige' elementen, maar geen horrorspel. De game is gemaakt door Tango Gameworks, een studio die onderdeel is van Bethesda en dus nu eigendom is van Microsoft .
De game werd aangekondigd als tijdelijk exclusief voor de PlayStation 5. De game zal echter ook op pc verschijnen. Ondanks dat de studio nu eigendom is van Microsoft, komt de game niet rechtstreeks naar Xbox-consoles. Microsoft heeft eerder aangegeven dat gemaakte afspraken over exclusiviteit blijven bestaan . Het is niet bekend hoe lang de exclusiviteit zal duren. Vaak is dit een jaar.