Hitman 3 roguelike-modus Freelancer uitgesteld naar tweede helft 2022
datum: 06-05-2022
Categorie:
Games
Bron: Tweakers
Hitman 3's Freelancer single-player mode zal niet meer in het voorjaar van dit jaar verschijnen, maar pas in de tweede helft. Ontwikkelaar IOI Interactive wil 'bepaalde elementen' van de modus verbeteren. Freelancer is een roguelike-modus met een aanpasbaar safehouse.
IOI Interactive schrijft dat het ontwikkelteam meer tijd krijgt om 'de bouten aan te halen' en de modus 'zo dicht mogelijk bij onze ambities te krijgen'. De game is intern en extern getest, waarbij bepaalde leden van de community de modus op hun eigen apparaten kunnen uitproberen. Die feedback was "grotendeels positief", maar de ontwikkelaar wil nu "bepaalde elementen" verbeteren die de algehele gameplay moeten verbeteren.
De Freelancer-modus werd in januari aangekondigd en bevat roguelike-elementen, strategische planning en een aanpasbaar safehouse. In dat safehouse plannen spelers missies en kunnen ze oefenen met wapens. Die schuilplaats wordt ook groter naarmate spelers verder komen in meer missies. De missies spelen zich af binnen campagnes en locaties over de hele wereld. Spelers kunnen kiezen in welke volgorde ze missies willen voltooien.
De modus is roguelike in die zin dat de uitrusting van Agent 47 niet persistent is. Wat een speler tijdens een missie achterlaat, gaat verloren. Missies zijn aangepast aan de modus met de toevoeging van nieuwe NPC's die de speler tegenwerken of helpen.
IOI Interactive zegt dat het de DLC-roadmap voor het voorjaar heeft aangepast vanwege het uitstel van de freelancer. Zo had in april een update met meer content en ray tracing voor de pc-versie moeten uitkomen; het komt nu op 24 mei. Meer aanbevolen contracten zullen ook in mei worden vrijgegeven. De nieuwe Rocky-map, ook bekend als Ambrose Island, wordt ook naar voren geschoven en wordt in juli uitgebracht.
Nieuws overzicht