072 - 201 61 16 31722016116
Wij zijn de goedkoopste Game PC bouwer van Nederland. Klik hier voor onze prijzen.
Slide
Wij bouwen jouw unieke
Game PC op maat

Naar eigen budget samenstellen
Keuze uit AMD en Intel
Kwaliteit voor de laagste prijs
Vakkundig & gebouwd met aandacht
Uitvoerig door ons getest

Naar eigen wens samenstellen
Keuze uit AMD en Intel
Kwaliteit voor de laagste prijs
Vakkundig en gebouwd met aandacht
Uitvoerig door ons getest

Hans
Jordi

Game PC Expert
+ 10 jaar ervaring

Software Expert
+ 25 jaar ervaring

Slide
Hulp nodig bij het samenstellen van jouw nieuwe pc?
Probeer eens ons vernieuwd advies op maat formulier
Slide
bij ons stel je een pc samen met actuele onderdelen en kwaliteit
Onze pc builders zijn altijd up-to-date
previous arrow
next arrow

Microsoft brengt patch uit voor authenticatieproblemen in Windows Server

datum: 16-11-2021Categorie: SoftwareBron: Tweakers

Microsoft heeft verschillende out-of-bands updates voor Windows Server uitgebracht. Ze patchen een bug waardoor gebruikers niet kunnen inloggen op bepaalde domeincontrollers. De bug zat in een eerdere beveiligingsupdate voor het besturingssysteem.

Microsoft heeft zes verschillende updates uitgebracht voor Windows Server-versies 2008, 2012, 2016 en 2019. Het is een out-of-bands-update waarvan het bedrijf beweert dat het geen beveiligingsproblemen oplost, maar een authenticatiebug. Deze bug zorgt ervoor dat eindgebruikers in sommige gevallen niet meer kunnen inloggen op een systeem in een Active Directory.

Dit zijn applicaties waarop gebruikers zich via single sign-on kunnen aanmelden bij applicaties met het Kerberos-authenticatieprotocol. De bug ontstond nadat gebruikers beveiligingsupdates hadden geïnstalleerd die tijdens de vorige Patch Tuesday waren uitgebracht . Systeembeheerders moeten de oob-update downloaden van de Microsoft Update-catalogus of rechtstreeks van de website. De patch wordt niet automatisch vrijgegeven via Windows Update.

Nieuws overzicht
KvK nummer:  68747640
BTW nummer:  NL857574176B01