QuakeCon begint als een online evenement op 19 augustus
datum: 16-07-2021Categorie: GamesBron: Tweakers
Bethesda bevestigt dat QuakeCon dit jaar opnieuw als online evenement zal worden gehouden. De 2021-editie van deze conventie begint op 19 augustus en eindigt op 21 augustus. Tijdens het evenement zullen er verschillende livestreams worden gehouden.
Bethesda schrijft in een blogpost dat livestreams "updates over bestaande en aankomende games" zullen bevatten, evenals "toernooien, puppy's en weggeefacties". Bethesda houdt ook fondsenwervers voor verschillende goede doelen. Het bedrijf brengt ook de "virtuele BYOC " lan-party terug via Twitch Teams . De eerste livestream start op 19 augustus om 20:00 Nederlandse tijd.
Het volledige programma van QuakeCon 2021 wordt de komende weken gedeeld. Het is dan ook nog niet bekend welke games er tijdens het evenement te zien zullen zijn, al verwijst de Bethesda blogpost wel naar onder meer Doom Eternal en Deathloop. Vorig jaar toonde Bethesda tijdens QuakeCon de eerste beelden van de eerste Doom Eternal singleplayer DLC.
Nieuws overzicht