072 - 201 61 16 31722016116
Wij zijn de goedkoopste Game PC bouwer van Nederland. Klik hier voor onze prijzen.
Slide
Wij bouwen jouw unieke
Game PC op maat

Naar eigen budget samenstellen
Keuze uit AMD en Intel
Kwaliteit voor de laagste prijs
Vakkundig & gebouwd met aandacht
Uitvoerig door ons getest

Naar eigen wens samenstellen
Keuze uit AMD en Intel
Kwaliteit voor de laagste prijs
Vakkundig en gebouwd met aandacht
Uitvoerig door ons getest

Hans
Jordi

Game PC Expert
+ 10 jaar ervaring

Software Expert
+ 25 jaar ervaring

Slide
Hulp nodig bij het samenstellen van jouw nieuwe pc?
Probeer eens ons vernieuwd advies op maat formulier
Slide
bij ons stel je een pc samen met actuele onderdelen en kwaliteit
Onze pc builders zijn altijd up-to-date
previous arrow
next arrow

Specificaties van AMD EPYC Milan-X-processors met 768 MB L3-cache gelekt

datum: 16-09-2021 Categorie: Hardware Bron: Tweakers

Specificaties van vermeende AMD EPYC Milan-X CPU's zijn opgedoken. Deze serverprocessors zouden '3D V-Cache' gestapeld krijgen. AMD heeft de Milan-X-serie nog niet officieel aangekondigd.

Deze informatie is afkomstig van ExecutableFix. Deze Twitter-gebruiker deelt vaker informatie over onaangekondigde AMD CPU's en deelde onder meer de juiste specificaties van de reguliere AMD EPYC Milan CPU's voordat deze uitkwamen. De leaker voorspelde vorig jaar ook dat de Ryzen 5000 APU's beschikbaar zouden komen als varianten met Zen 2 of Zen 3 cores, wat later bleek te kloppen .

De leaker schreef op Twitter dat alle Milan-X-processors 768 MB L3-cache hebben, dankzij het gebruik van gestapelde 3D V-Cache. De 'gewone' AMD EPYC Milan-chips hebben maximaal 256 MB L3-cache. Dit zou betekenen dat de acht ccx 's van deze EPYC CPU's elk 32MB reguliere L3-cache hebben, aangevuld met 64MB 3D V-Cache, merkt VideoCardz ook op.

ExecutableFix vermeldt de komst van vier Milan-X-modellen. AMD zou 280W-modellen met 64 en 32 cores en 240W CPU's met 24 en 16 cores introduceren. Het 64-core model zou een kloksnelheid hebben van 2,2 GHz. De CPU's met 32 en 24 cores zouden geklokt zijn op 2,8GHz en de variant met 16 cores zou een basisklok van 3,05GHz hebben.

AMD presenteerde 3D V-Cache op Computex en kondigde vervolgens aan dat de technologie als eerste zal worden toegepast in "hoogste producten", vermoedelijk verwijzend naar de EPYC-serie. De Milan-X CPU's verschenen al bij een Amerikaanse webshop, meldde momomo_us onlangs op Twitter . Tweakers schreef in juni een achtergrondverhaal over AMD's 3D V-Cache-technologie en de prestatieverbeteringen die dit zou opleveren.

Nieuws overzicht
KvK nummer:  68747640
BTW nummer:  NL857574176B01