Square Enix stopt de ontwikkeling van Just Cause: Mobile - update
datum: 03-07-2023
Categorie:
Games
Bron: Tweakers
Square Enix is gestopt met de ontwikkeling van Just Cause: Mobile. De game werd aangekondigd in 2020 en was meer dan anderhalf jaar beschikbaar in vroege toegang in bepaalde regio's. De game is al meerdere keren uitgesteld.
Vanaf 3 juli zou de mobiele game niet meer verkrijgbaar moeten zijn via app stores, bevestigt Square Enix aan Tweakers. De verklaring die de uitgever naar Tweakers stuurde, komt exact overeen met een screenshot dat eerder op Reddit verscheen . Ook wordt gemeld dat de game niet meer wordt uitgebracht en dat klanten die in februari Blue Diamonds hebben gekocht hun geld al hebben teruggekregen.
Ook is de officiële website van de game niet meer beschikbaar en heeft het ontwikkelteam zijn Twitter-account en alle tweets die de game aankondigen verwijderd. Ook heeft de ontwikkelaar sinds december 2022 geen updates meer uitgebracht voor de game, zo blijkt uit de Google Play Store-pagina . Deze pagina is dinsdag 4 juli nog beschikbaar, al verschijnt de game niet meer in de zoekresultaten van de iOS- en Android-appstores.
Just Cause: Mobile werd aangekondigd tijdens The Game Award 2020 en zou oorspronkelijk ergens in 2021 uitkomen. Sindsdien is de game in verschillende landen met vroege toegang uitgebracht, maar er is nooit een nieuwe officiële releasedatum aangekondigd.
Update, dinsdag 14.30 uur : Verklaring van Square Enix is toegevoegd.
Nieuws overzicht