Studio Embark van ex-Battlefieldmakers toont eerste gameplay van The Finals
datum: 27-09-2022
Categorie:
Games
Bron: Tweakers
Embark Studios toont voor het eerst gameplay van de aankomende shooter The Finals. In de game moeten spelers het tegen elkaar opnemen in een arena en de trailer laat zien dat veel elementen in de arena kapot kunnen worden gemaakt.
Embark Studios is opgericht door voormalige Dice-medewerkers die aan de Battlefield-serie hebben gewerkt. De studio werkt nu aan een eigen shooter en maakte tijdens gamescom 2022 bekend dat het een free-to-play shooter is. In het spel strijden spelers tegen elkaar in een arena, die wordt gepresenteerd als een spelshow.
De trailer die Embark Studios laat zien, laat zien hoe tegenstanders in munten breken wanneer ze worden neergeschoten en hoe grote delen van de levels kunnen worden gebroken. Met de vernietigbare omgevingen wil Embark ervoor zorgen dat spelers niet alleen goed moeten kunnen richten en schieten, maar ook moeten nadenken over hoe ze de omgeving kunnen gebruiken tegen hun tegenstander.
De game is momenteel aangekondigd voor pc en de trailer kondigt ook een alfatest aan waarvoor mensen zich kunnen aanmelden via Steam. Embark Studios staat een select aantal spelers toe voor de alfatest. Wanneer de game officieel uitkomt is nog niet bekend.
Nieuws overzicht