072 - 201 61 16 31722016116
Wij zijn de goedkoopste Game PC bouwer van Nederland. Klik hier voor onze prijzen.
Slide
Wij bouwen jouw unieke
Game PC op maat

Naar eigen budget samenstellen
Keuze uit AMD en Intel
Kwaliteit voor de laagste prijs
Vakkundig & gebouwd met aandacht
Uitvoerig door ons getest

Naar eigen wens samenstellen
Keuze uit AMD en Intel
Kwaliteit voor de laagste prijs
Vakkundig en gebouwd met aandacht
Uitvoerig door ons getest

Hans
Jordi

Game PC Expert
+ 10 jaar ervaring

Software Expert
+ 25 jaar ervaring

Slide
creëer een prachtige
lichtshow met de
lian li strimer kabels
deze kabels zijn vanaf nu
te vinden in onze builders
previous arrow
next arrow

Wolfenstein Enemy Territory krijgt officiële multiplayer-servers van Bethesda

datum: 08-09-2022 Categorie: Games Bron: Tweakers

Wolfenstein: Enemy Territory uit 2003 krijgt officiële multiplayer-servers. Bethesda maakt bekend dat het de game weer gaat ondersteunen met servers. Op de servers kunnen zestien spelers het in teams van acht tegen elkaar opnemen.

Bethesda schrijft op haar website dat het om vier servers in vier regio's gaat: de VS, Australië, het VK en de EU. Voor de Europese server heeft Bethesda Nederland ervoor gekozen om de server te hosten. De servers van Bethesda zijn te herkennen aan de naam: 'id Software Official Vanilla Server'.

Het was nog steeds mogelijk om Wolfenstein: Enemy Territory multiplayer te spelen op zelf-gehoste servers. Fans houden verschillende servers in de lucht en voeren er ook mods op uit. Om spelers ook een 'vanille'-ervaring te bieden, komt Bethesda nu met eigen servers. Deze servers bevatten geen mods.

De officiële servers draaien de campagnemodus, waarin de zes originele kaarten kunnen worden gespeeld. Wolfenstein: Enemy Territory werd uitgebracht in 2003. De game was vanaf het begin gratis te spelen. In 2010 heeft maker id Software de broncode vrijgegeven voor zowel Wolfenstein: Enemy Territory als Return to Castle Wolfenstein.

Nieuws overzicht
KvK nummer:  68747640
BTW nummer:  NL857574176B01